Hrací řád

1. Na tenisových dvorcích LTC Nový Bydžov mohou hrát pouze řádní členové LTC Nový Bydžov, kteří splnili podmínky stanovené Výkonným výborem LTC Nový Bydžov (dále jen Výbor), a hosté, kteří předem zaplatili hostovné správci dvorců.

2. Každý hráč je povinen se nahlásit správci dvorců před nástupem na dvorec.

3. Po ukončení hry každý hráč srovná nerovnosti, uhrabluje a zamete celý dvorec včetně zadních a postranních náběhů, tzn. od plotu k síti a od laviček do poloviny dvorců.

4. Hra na dvorci je povolena pouze v tenisovém oblečení a tenisové obuvi, na dvorcích je nutné udržovat čistotu a pořádek, v celém areálu platí zákaz kouření mimo vyhrazených míst (prostor ohniště, terasy staré a nové klubovny).

5. Od 17 hodin při plně obsazených dvorcích mají přednost ve hře dospělí hráči. Střídání na dvorcích se při plně obsazených dvorcích děje po 1 hodině hry, přičemž tato hodina zahrnuje i závěrečnou úpravu dvorce.

6. O tréninkových hodinách mají přednost hrát na příslušném dvorci závodní hráči. Nejsou-li hráči na dvorci 5 minut po začátku, je možné obsadit dvorec dalšími hráči.

7. Hráči, hosté i diváci vstupují do areálu na vlastní nebezpečí a jsou povinni chovat se slušně, sportovně, zdržovat se všech nesportovních projevů, šetřit majetek klubu, řídit se pokyny správce dvorců, jinak má Výbor právo zakázat jim vstup do areálu tenisového klubu.

8. Při hrubém porušení hracího řádu je správce nebo kterýkoli člen Výboru oprávněn vykázat provinilce z areálu tenisového klubu.

9. V areálu tenisového klubu je zakázán volný pohyb dětí, jízda na kole a vodění psů bez vodítka. Kola se mohou odkládat pouze na místě tomu určeném.

10. Jakákoli komerční činnost provozovaná v areálu tenisového klubu musí být předem projednána s Výborem.

11. Výbor má právo upravit hrací dobu tak, aby bylo možno technicky zajistit konání turnajů a mistrovských utkání.

12. Organizace a rozhodování na dvorcích je plně v pravomoci správce areálu včetně rozhodnutí o způsobilosti dvorců ke hře.

13. Na soutěžní utkání hraná v rámci Amatérského poháru tenisových dvojic se nevztahuje bod č.5 tohoto řádu – střídání na dvorcích. Hráčům při těchto utkáních musí být umožněno dokončit rozehraný zápas i po oficiálním konci hrací doby. Tato utkání musí být ohlášena správci před vstupem na dvorec. Při plně obsazených dvorcích mohou být rozehrána max. 2 tato utkání.

 

Výkonný výbor LTC Nový Bydžov

Přidat odkaz na článek:

Linkuj.cz Jagg Bookmarky Vybrali.sme Topclanky Mediablog Googledigg Del.icio.us
Komentáře
Hledat
Komentář mohou přidat pouze registrovaní uživatelé!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

Pozor, otevřeno v novém okně. PDFTiskEmail

Webové kamery s pohledem na kurty v Novém BydžověNovobydžovský TRPASLÍK - tenisový turnaj osobností kultury a sportu
Aktuality
Aktuální informace

 

BRIGÁDA - 4. a 5. 4. od 8.00 válcování a úklid šaten.

SPRÁVCE - LTC Nový Bydžov hledá správce areálu

NABÍDKA PRÁCE - LTC Nový Bydžov nabízí sezónní práci dohodou (duben - září)                  1) Úklid kurtů - 5 000 Kč / měsíc    2) Úklid šaten - 2 000 Kč / měsíc

TENIS BAR - LTC Nový Bydžov nabízí k pronájmu Tenisový bar

Bližší informace na tel.                602 293 253, 724 108 662

 

UPOZORNĚNÍ

Vzhledem k neochotě členů klubu účastnit se brigád vyhlašovaných klubem, Výkonný výbor upravuje podmínky členství pro sezónu 2020. Bližší informace níže v rubrice Podmínky členství.

 

 

______________________________


Areál z ptačí perspektivy

https://www.youtube.com/watch?v=KmPpriCEte8&t=1s


Rychlý kontakt

Tel. správce: 608 253 225

Tel. vedení:   775 011 586

E-mail: ltcnb@seznam.cz

Přihlášení