LTC Nový Bydžov

Tenisový klub se nachází v příjemném prostředí areálu, kde je k dispozici šest antukových dvorců s umělými lajnami, tréninková zeď, dětský kurt a v provozních objektech kromě příjemného posezení je sociální zařízení, sprchy, šatny, klubovna a Tenis club, který poskytuje občerstvení a nápoje.

obrazek-uvod logo-spolecna-cidlina

V arealu proběhla rekonstrukce za podpory Společná Cidlina - www.spolecnacidlina.cz

Klub také provozuje závodní činnost, kdy kromě vychovávání těch nejmladších hráčů se účastní klubových soutěží.

Členem tenisového klubu LTC Nový Bydžov se může stát jakákoliv osoba se zájmem o hraní závodního, či rekreačního tenisu.

O Klubu | Tenis Nový Bydžov

Webkamery

Nejen pro členy, ale i pro širokou veřejnost jsme zprovoznili webové kamery s pohledem na všechny kurty. Můžete si tak on-line ověřit, zda kurty jsou plné či prázdné.

Děkujeme firmě EO computers za dodané webové kamery, firmě VHV speed za montáž kamer a poskytnutí internetového připojení a pro jejich provoz a firmě WebPrezent za zprovoznění kamer na webových stránkách.

Číst dále: Webkamery

Napsal: sokic, 28 Srpen 2012

Webové kamery s pohledem na kurty v Novém BydžověNovobydžovský TRPASLÍK - tenisový turnaj osobností kultury a sportu

ZÁVĚREČNÝ TURNAJ DĚTÍ

Závěrečný turnaj dětí proběhne 18. 9. 2021 od 13.30 hodin.

TRPASLÍK 2021

Nový formát tradičního turnaje čtyřher pro společnosti a organizace z Nového Bydžova a přilehlého okolí se bude konat 25. 9. 2021 od 9.00 na dvorcích LTC NB.

ZÁVĚREČNÉ ČtYŘHRY

Tradiční rodinné čtyhry na závěr sezóny se uskuteční 2. 10. 2021 od 9.00 hodin.

UKONČENÍ SEZÓNY 2021

Závěrečný společenský večer k ukončení sezóny proběhne 6. 11. 2021 od 19 hodin v tenisovém klubu.

Areál z ptačí perspektivy

Tel. správce: 608 253 225