LTC Nový Bydžov

Tenisový klub se nachází v příjemném prostředí areálu, kde je k dispozici šest antukových dvorců s umělými lajnami, tréninková zeď, dětský kurt a v provozních objektech kromě příjemného posezení je sociální zařízení, sprchy, šatny, klubovna a Tenis club, který poskytuje občerstvení a nápoje.

obrazek-uvod logo-spolecna-cidlina

V arealu proběhla rekonstrukce za podpory Společná Cidlina - www.spolecnacidlina.cz

Klub také provozuje závodní činnost, kdy kromě vychovávání těch nejmladších hráčů se účastní klubových soutěží.

Členem tenisového klubu LTC Nový Bydžov se může stát jakákoliv osoba se zájmem o hraní závodního, či rekreačního tenisu.

O Klubu | Tenis Nový Bydžov

Webkamery

Nejen pro členy, ale i pro širokou veřejnost jsme zprovoznili webové kamery s pohledem na všechny kurty. Můžete si tak on-line ověřit, zda kurty jsou plné či prázdné.

Děkujeme firmě EO computers za dodané webové kamery, firmě VHV speed za montáž kamer a poskytnutí internetového připojení a pro jejich provoz a firmě WebPrezent za zprovoznění kamer na webových stránkách.

Číst dále: Webkamery

Napsal: sokic, 28 Srpen 2012

Webové kamery s pohledem na kurty v Novém BydžověNovobydžovský TRPASLÍK - tenisový turnaj osobností kultury a sportu

VOLEBNÍ VALNÁ HROMADA

Výkonný výbor LTC NB odvolává valnou hromadu svolanou na 21. 11. 2020 a svolává valnou hromadu na 19. 12. 2020 od 16.00 v sídle LTC NB, viz aktuality.

Areál z ptačí perspektivy

Tel. správce: 608 253 225