LTC Nový Bydžov

Tenisový klub se nachází v příjemném prostředí areálu, kde je k dispozici šest antukových dvorců s umělými lajnami, tréninková zeď, dětský kurt a v provozních objektech kromě příjemného posezení je sociální zařízení, sprchy, šatny, klubovna a Tenis club, který poskytuje občerstvení a nápoje.

obrazek-uvod logo-spolecna-cidlina

V arealu proběhla rekonstrukce za podpory Společná Cidlina - www.spolecnacidlina.cz

Klub také provozuje závodní činnost, kdy kromě vychovávání těch nejmladších hráčů se účastní klubových soutěží.

Členem tenisového klubu LTC Nový Bydžov se může stát jakákoliv osoba se zájmem o hraní závodního, či rekreačního tenisu.

O Klubu | Tenis Nový Bydžov

Aktuální informace

Práce v zimní přestávce              Od soboty 10.11. bude pokračovat stavba opěrné zídky za dvorcem č.1. Budeme rádi když se v průběhu zimy zastavíte a pomůžete tak urychlit průběh prací. Práce budou probíhat vždy v sobotu 8 - 11, 13.30 - 16.30 a neděle 8 - 11 hodin.

Články - Aktuality

Napsal: sokic, 07 Leden 2015

Webkamery

Nejen pro členy, ale i pro širokou veřejnost jsme zprovoznili webové kamery s pohledem na kurty 1, 2, 3 a 4. Můžete si tak on-line ověřit, zda kurty jsou plné či prázdné.

Tímto děkujeme firmě EO computers za dodané webové kamery (mají jich široký výběr), firmě VHV speed za montáž kamer a poskytnutí internetového připojení pro jejich provoz a firmě WebPrezent za zprovoznění kamer na webových stránkách.

Číst dále: Webkamery

Napsal: sokic, 28 Srpen 2012

Webové kamery s pohledem na kurty v Novém BydžověNovobydžovský TRPASLÍK - tenisový turnaj osobností kultury a sportu
Aktuální informace