LTC Nový Bydžov

Tenisový klub se nachází v příjemném prostředí areálu, kde je k dispozici šest antukových dvorců s umělými lajnami, tréninková zeď, dětský kurt a v provozních objektech kromě příjemného posezení je sociální zařízení, sprchy, šatny, klubovna a Tenis club, který poskytuje občerstvení a nápoje.

obrazek-uvod logo-spolecna-cidlina

V arealu proběhla rekonstrukce za podpory Společná Cidlina - www.spolecnacidlina.cz

Klub také provozuje závodní činnost, kdy kromě vychovávání těch nejmladších hráčů se účastní klubových soutěží.

Členem tenisového klubu LTC Nový Bydžov se může stát jakákoliv osoba se zájmem o hraní závodního, či rekreačního tenisu.

O Klubu | Tenis Nový Bydžov

Webkamery

Nejen pro členy, ale i pro širokou veřejnost jsme zprovoznili webové kamery s pohledem na kurty 1, 2, 3 a 4. Můžete si tak on-line ověřit, zda kurty jsou plné či prázdné.

Tímto děkujeme firmě EO computers za dodané webové kamery (mají jich široký výběr), firmě VHV speed za montáž kamer a poskytnutí internetového připojení pro jejich provoz a firmě WebPrezent za zprovoznění kamer na webových stránkách.

Číst dále: Webkamery

Napsal: sokic, 28 Srpen 2012

Webové kamery s pohledem na kurty v Novém BydžověNovobydžovský TRPASLÍK - tenisový turnaj osobností kultury a sportu
Aktuální informace

KURTOVNÉ Kurtovné lze platit hotově do schránky na dveřích Ředitelství staré klubovny nebo převodem. Specifický symbol pro platbu je 789. Pokud máte přidělen v.s, pro platby na účet LTC, použijte ho, pokud v.s. nemáte, použijte univerzální v.s.: 3333001.

Bližší informace na 602 293 253

Areál z ptačí perspektivy