Webkamery

Nejen pro členy, ale i pro širokou veřejnost jsme zprovoznili webové kamery s pohledem na všechny kurty. Můžete si tak on-line ověřit, zda kurty jsou plné či prázdné.

Děkujeme firmě EO computers za dodané webové kamery, firmě VHV speed za montáž kamer a poskytnutí internetového připojení a pro jejich provoz a firmě WebPrezent za zprovoznění kamer na webových stránkách.

Kamera 1: (klikni pro live video)

Kamera 2: (klikni pro live video)

Přidat odkaz na článek:

Linkuj.cz Jagg Bookmarky Vybrali.sme Topclanky Mediablog Googledigg Del.icio.us